В Одесі активісти запустили в небо жовто-блакитні кульки проти насильства над жінками

Напередодні Міжнародного жіночого дня активісти громадського руху «Віра, Надія, Любов» вирішили звернути увагу громадськості на проблему насильства над жінками. - dumskaya.net Напередодні Міжнародного жіночого дня активісти громадського руху «Віра, Надія, Любов» вирішили звернути увагу громадськості на проблему насильства над жінками. - dumskaya.net

Напередодні Міжнародного жіночого дня активісти громадського руху «Віра, Надія, Любов» вирішили звернути увагу громадськості на проблему насильства над жінками. Сьогодні, 4 березня, кілька десятків активістів руху провели свою акцію біля пам'ятника Дюку.

«Цю акцію ми приурочили до 8 березня і хочемо звернути увагу всього суспільства на проблему домашнього насильства по відношенню до жінок», - пояснила координатор проекту щодо запобігання домашнього насильства Ірина Бобровник.

В рамках акції активісти роздавали буклети з рекомендаціями, куди і до кого можуть звернутися за допомогою жінки, що стали жертвою домашнього насильства.

На завершення акції учасники запустили в небо жовто-блакитні кульки з картою і гербом України, після чого попрямували в міський сад, де прикрасили дерево паперовими голубами, на яких одеські школярі написали свої побажання жінкам.

Вибір редактора