Одеса. Грип, обшуки в'єтнамців і скандал навколо «7-го кілометра»

обшуки в'єтнамців - www.2000.ua обшуки в'єтнамців - www.2000.ua

На минулому тижні в Одесі і раніше головною темою був грип. Городян лякає статистика. Так, за останніми даними, від цієї хвороби в області померло 33 людини.

При цьому даний регіон став лідером за кількістю смертності, а в Білгород-Дністровському та Кілійському районах перевищено епідеміологічний поріг.

Тим часом у Головному управлінні Одеської обласної СЕС повідомили, що випадки захворювання на грип та ГРВІ по Одесі стали зустрічатися рідше. У п'ятницю було вирішено скасувати карантин в школах. Учні вже сьогодні розпочали заняття.

У неділю представники проукраїнських організації приїхали на «7 кілометр» під девізом «Одеса без Єнакіївського». Конфлікт навколо підприємства отримав новий виток розвитку після того, як 28 січня 2016 на підставі підроблених документів були внесені зміни до даних про ТОВ «Промтоварний ринок» в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб України. Таким чином, рейдери «Сьомого кілометра» зробили спробу змінити легітимне керівництво промринку і захопити управління підприємством.

29 Січня ввечері маршем повз силові відомства пройшлися представники радикальних організацій в пам'ять бою під Крутами. А 27 січня в місті пройшли заходи, присвячені пам'яті жертвам Голокосту. У Прохоровському сквері одесити поклали квіти до пам'ятника «Дорога смерті».

У четвер співробітники СБУ провели обшуки в квартирах в'єтнамської діаспори, яка проживає в ЖК «Лотос» на Грушевського. В результаті між силовиками і в'єтнамцями сталася бійка. Як розповіла прес-секретар відомства Олена Гітлянська, спецоперація була проведена в рамках справи про перекриття каналів незаконної міграції.

Вибір редактора