Одеса

В Одесі новий податок на нерухомість

На вчорашній сесії Одеської міськради депутати прийняли ставку податку на нерухомість в розмірі 0,1% від мінімальної зарплати за метр квадратний.

Сильний вибух під Одесою

У понеділок, 14 березня, прогримів вибух у приватному будинку на Сухому лимані. Надзвичайна подія сталася близько 17-ї години вечора на вул. Молодіжній.

Місія ООН незадоволена Одесою

Моніторингова місія ООН з прав людини оприлюднила чергову, 13-ту за рахунком доповідь про ситуацію в Україні з листопада 2015 по лютий 2016 року.

В Одесі активісти запустили в небо жовто-блакитні кульки проти насильства над жінками

Напередодні Міжнародного жіночого дня активісти громадського руху «Віра, Надія, Любов» вирішили звернути увагу громадськості на проблему насильства над жінками. Сьогодні, 4 березня, кілька десятків активістів руху провели свою акцію біля пам'ятника Дюку.

Дивний ремонт Потьомкінських сходів

Запланований ремонт Потьомкінських сходів і благоустрій Стамбульського парку викликає численні запитання. Одне із них задає громадський працівник Владислав Балинський:

Вночі в Одесі стріляли

Цієї ночі в Одесі пролунали постріли. У поліції повідомили, що інцидент стався в ході патрулювання охоронцями однієї приватної фірми території підприємства.

Вибір редактора