У Миколаєві на вулиці кількома пострілами в упор вбили бізнесмена

У Миколаєві на вулиці вбили бізнесмена - news.pn У Миколаєві на вулиці вбили бізнесмена - news.pn

Вчора, 10 лютого, в Миколаєві у дворі свого будинку був застрелений місцевий підприємець. Про це повідомив начальник Національної поліції області, а також підтвердили очевидці злочину.

Близько 20:30 Петро Барашковскій вийшов з під'їзду свого будинку і попрямував до автомобільної стоянки, щоб поставити там свій автомобіль. Вбивця чекав його заздалегідь. Злочинець підбіг до своєї жертви і вистрілив кілька разів практично в упор, після чого зник з місця злочину.

Тіло вбитого чоловіка знайшла його дружина - Юлія Міскевич. Їй здалося підозрілим, що чоловік довго не повертається додому, а його мобільний телефон не відповідав. Вона вийшла шукати чоловіка і у дворі знайшла його тіло.

Поліція знайшла свідків вбивства, які описали злочинця. За їх словами, ріст був близько 180 см, одягнений в чорну куртку і шапку.

Дружина покійного розповіла, що деякий час тому до них приходив подібний під опис чоловік і погрожував її чоловікові. Примітно, що сама Юлія Міскевич є громадським діячем, на минулих виборах вона висувала свою кандидатуру до міськради Миколаєва від партії "Самопоміч".

Вибір редактора