У Києві на Позняках "тітушки" б'ються з мітингувальниками - поліція не втручається

У Києві "тітушки" б'ються з мітингувальниками - divannaya-sotnya.com.ua У Києві "тітушки" б'ються з мітингувальниками - divannaya-sotnya.com.ua

У Києві сьогодні цілий день йде протистояння між жителями району Позняки, які протестують проти незаконної забудови, і "тітушок", найнятих фірмою-забудовником. Епіцентром подій стало озеро на вулиці Здолбунівській, яке хотіли засипати землею для будівельних потреб.

У столиці черговий конфлікт між представниками забудовника та противниками будівництва закінчився бійками з застосуванням сльозогінного газу. З самого ранку до мітингувальників, які розбили на місці будівництва наметове містечко, приїхала група з декількох десятків хлопців спортивної статури. Вони силою відтіснили демонстрантів, щоб звільнити проїзд для будівельної техніки.

В результаті протистояння відбулося кілька локальних бійок, "тітушки" почали розпилювати сльозогінний газ. Однак жителі не здалися і перекрили проїзд техніці своїми тілами. При цьому представники поліції перебували недалеко від місця подій, проте не втручалися, пояснюючи це конфліктом інтересів.

Повідомляється, що в ході конфлікту кілька жінок отримали серйозні травми. Також через інцидент на суміжних дорогах виникли затори, які створила будівельна техніка.

В результаті поліція все ж затримала одного представника "тітушок" і трьох демонстрантів. Протистояння триває.

Вибір редактора