У Києві "тітушки" побили активістів, що борються з незаконними забудовами

У Києві "тітушки" побили активістів - kievvlast.com.ua У Києві "тітушки" побили активістів - kievvlast.com.ua

У Києві скандали місцевих жителів із забудовниками отримали новий виток. Черговий інцидент стався на Микільській Слобідці, де в прибережній зоні проходить незаконне будівництво.

На місцевих активістів, які проводять там тривалий мирний протест, напала велика група невідомих осіб. На нападників були надіті будівельні каски.

Місцеві жителі заважали проїхати будівельній техніці, переходячи перед нею дорогу. У ситуацію втрутилися близько 40 "тітушок", які завдали людям тілесних ушкоджень. До місця події викликали поліцію. Правоохоронці затримали п'ятьох нападників і доставили їх до відділу для з'ясування обставин.

Травми різного ступеня тяжкості отримали троє активістів - деяких з них довелося госпіталізувати. Також нападники застосували газові балончики, від чого постраждало ще кілька людей.

Це вже не перша сутичка між найнятими забудовниками бійцями і місцевими жителями. Конфлікт триває ще з 2007 року. Забудовник планує побудувати на березі Дніпра житловий будинок в 27 поверхів, однак по генплану в цьому місці можуть знаходитися тільки очисні споруди.

Вибір редактора