Харків здивував рекордами

Харків здивував рекордами - gx.net.ua Харків здивував рекордами - gx.net.ua

Днями в міській раді Харкова відбулася презентація щойно виданого національного Реєстру українських рекордів. Чому книгу вирішили представити саме на Харківщині, розповіли в прес-службі мерії.

В інформації, з посиланням на представника Реєстру, йдеться про те, що Харків визнаний містом-рекордсменом серед всіх обласних центрів, за винятком Києва, за кількістю рекордів, встановлених у період з одинадцятого листопада 2013-го по двадцяте вересня 2015 го року. (Рекорди саме цього періоду увійшли в книгу). Тому право презентації надали Харкову.

Що стосується харківських рекордів, то в книгу увійшли такі міські заходи, як міжнародний марафон, в якому бігли понад десяти тисяч учасників з різних куточків країни і зарубіжних міст. Вальс на площі Свободи, який був організований півтора тисячами пар, фігура велосипеда, яку «рухали» понад три тисячі чоловік, також відзначені в книзі. В інформації прес-служби йдеться і про інші харківські рекорди. Наприклад, найбільш масові стрибки через багаття здійснені в Харкові. Тут же створили найдовшу ділянку кантрі-кросу. Харківські кондитери спекли найдовшу «валентинку». Найбільше число цукерок пішло в місті на найсолодше «серце». В один день поєднувалося в шлюбі рекордна кількість харків'ян. Найбільша колекція слоників також зібрана в Харкові.

Під час заходу з презентації книги рекордів України ще кілька жителів Харкова отримали документи про встановлення рекордів. Серед них - Ігор Малицький, професор інженерно-педагогічної академії, йому дев'яносто один рік, він трудився п'ятдесят і дев'ять років; Сергій Клочко, який віджався двадцять п'ять разів в обладунках вагою в двадцять два з половиною кілограмів.

Вибір редактора