У Харкові заговорили про реконструкцію міського зоопарку

Міський зоопарк Харкова - kharkiv.travel Міський зоопарк Харкова - kharkiv.travel

У Харкові предметно заговорили про швидку реконструкції міського зоопарку. Її мають намір провести вже найближчим часом.

Знадобиться на всі необхідні роботи півтора-два роки. Новину повідомили на офіційному сайті зоопарку.

Зокрема, в інформації йдеться про те, що реконструкція зоопарку вже давно назріла, причому, масштабна. Справа в тому, що практично всі будівлі цієї установи були споруджені в першій половині двадцятого століття. За час експлуатації вони застаріли технічно, а також морально. До того ж, підходи до архітектури зоопарків в минулому разюче відрізняються від сучасних.

На думку фахівців, клітки, вольєри та інші приміщення раніше проектувалися і споруджувалися, перш за все, з орієнтацією на людей, працівників, які займаються доглядом за тваринами. Насправді ж, при розробці проектів і будівництві зоопарків слід враховувати кілька важливих моментів. Перший з них - це потреби конкретної тварини, для якої призначене приміщення. І потім вже все решта: потреби спеціаліста, який здійснює догляд за ним, інтереси відвідувачів зоопарку, яким цікаво поспостерігати за тваринами, подивитися на їх поведінку, і естетичні погляди архітектора, садівника зоопарку. Над проектом реконструкції харківського зоопарку працює група провідних в даному напрямку фахівців. Як тільки він буде завершений і затверджений, почнуться безпосередні роботи на території зоопарку.

Весь час, поки триватиме реконструкція, зоопарк не збирається поповнюватися новими вихованцями. І тільки тоді, коли з'являться сучасні умови, добротні і комфортні вольєри для всіх тварин, які живуть в зоопарку в даний час, планується купувати нові види.

Вибір редактора