На Харківщині затримано групу прикордонників-хабарників

На Харківщині затримано групу прикордонників-хабарників - mykharkov.info На Харківщині затримано групу прикордонників-хабарників - mykharkov.info

Служба безпеки разом з співробітниками військової прокуратури гарнізону сил АТО Харківської області та представниками внутрішньої прикордонної безпеки змогла ліквідувати корупційну діяльність 5 працівників Харківського прикордонного загону.

Вимагачі регулярно отримували гроші за несанкціоноване переправлення через кордон України іноземних громадян, яким в'їзд в нашу країну заборонений. Оцінювали корупціонери такі послуги в 100-500 дол. за одного нелегала.

Злочинці ставили в паспорти іноземців фальшиві дата-штампи і вносили недостовірні дані в відомчу базу інформації про перетин кордону країни і терміни перебування в ній.

Правоохоронцями були затримані всі члени угруповання 22 березня. В ході обшуків їх транспорту і житла було вилучено 5 тис. дол., багато міграційних карток та інші документальні докази діяльності.

За даним фактом відкрито розслідування за ст. 332 (переправлення людей через кордон України, вчинене групою осіб) КК. Трьом злочинцям вже оголосили про підозру. Ще двом зловмисникам збираються також оголосити про підозру.

На даний момент слідство у справі хабарників триває.

Вибір редактора