Харківські прикордонники виявили психотропні речовини та наркотики

психотропні речовини та наркотики - s13.ru психотропні речовини та наркотики - s13.ru

Харківські прикордонники запобігли незаконному провезенню через кордон психотропних речовин і наркотиків, повідомляють у Держприкордонслужбі.

Так, в ПП "Гоптівка" співробітники зазначеного відомства затримали громадянина Греції, який спробував перевезти психотропні препарати.

Чоловік був пасажиром рейсового автобуса, що слідував з Єсентуки (Росія) в грецьке місто Афіни. У нього під час митного оформлення була знайдена коробка. У ній знаходилися медичні препарати, які переміщати через кордон заборонено. Це перманганат калію (сто двадцять п'ять флаконів по три грами кожен), а також таблетки феназепама (всього три з половинною тисячі). Товар відразу вилучили і склали адміністративний протокол. В пункт пропуску викликали поліцейських.

Також співробітники Держприкордонслужби зі службовою собакою і співробітниками податкової міліції провели в Харкові обшук складського приміщення. Як повідомив Андрій Бежанов, в.о. першого заступника начальника облуправління УКРІНФОРМ, в футлярі годинника були знайдені три пакети з речовиною рослинного походження. У кожному було двадцять чотири грами речовини. Як стверджують правоохоронці, дані пакети належать двом чоловікам. Вони планували вивезти речовину в РФ через прикордонну зону. Експертиза показала, що в пакетах був канабіс - небезпечний наркотичний засіб. Ведеться слідство.

З території Росії запобігли ввезенню в Харківську область нелегальних продуктів харчування. За інформацією СБУ, зловмисники поза митним пунктом пропуску ввозили в регіон рибу. Супровідні документи при цьому підробляли, щоб безперешкодно її тут збувати. У документах було вказано, що риба поставляється з країн Балтії. Правоохоронцями було затримано автомобіль-рефрижератор з більш ніж п'ятнадцятьма тоннами мороженої риби. Загальна сума товару склала триста тисяч гривень. В Україну вантаж потрапив днем ​​раніше через Білгородську область, поза пунктами пропуску, йдеться в повідомленні.

Вибір редактора