Під Харковом пройшли польові навчання

Під Харковом пройшли польові навчання - mignews.com.ua Під Харковом пройшли польові навчання - mignews.com.ua

Під Харковом бійці загонів тероборони і їх командири вчилися допомагати пораненим і влучно стріляти. Там, за інформацією регіонального центру Міноборони, пройшли польові навчання.

До слова, перші в 2016-му році. Участь у навчаннях брали загони тероборони семи районів Харківської області.

Навчання проходили на тактичному полі, яке числиться за Гвардійським факультетом військової підготовки ХПІ. Понад сто п'ятдесят осіб в цей день переймали досвід ведення бою і вдосконалювали військові навички, відзначається в повідомленні. Як розповів Юрій Калгушкін, начальник Харківського гарнізону, в проведенні та організації польових навчань велику допомогу надали активісти волонтерських організацій, а також члени Харківського союзу учасників антитерористичної операції. Це вперше вдалося залучити таку велику кількість інструкторів і військовозобов'язаних. Подібні заходи будуть проводити ще не раз, зазначив Юрій Калгушкін. Вже є домовленість між громадськими організаціями та райвійськкомату, додав він.

Бійці загонів тероборони під час навчань вчилися надавати першу допомогу, поводитись зі стрілецькою зброєю, відпрацьовувати дії під час оборонного або ж наступального бою, управляти безпілотниками, нести чергування на блокпостах. Використовувалися також холості патрони і імітація вибухів.

Нагадаємо, в даний момент Харківщина на першому місці по видачі учасникам АТО земельних ділянок. В даний момент в регіоні видано тисячу двісті дозволів на отримання землі загальною площею півтори тисячі гектарів. У власність передано п'ятсот дев'яносто ділянок. За даними ХОДА, двісті дев'яносто вісім ділянок призначені під сади, двісті дев'яносто для ведення селянського господарства. Минулої п'ятниці проводилося жеребкування по виділенню воїнам АТО двохсот трьох ділянок площею двадцять гектарів в Чугуївському районі.

Вибір редактора