У Харкові напали на сім'ю відомого медика

У Харкові напали на сім'ю відомого медика - apostrophe.com.ua У Харкові напали на сім'ю відомого медика - apostrophe.com.ua

Бандити напали на сім'ю відомого в місті Харкові шістдесятидворічного лікаря Олега Песоцького. Він завідує центром малоінвазивної хірургії.

ЗМІ повідомляють, що він також є батьком Володимира Песоцького, прокурора Дергачівської прокуратури. Але ця інформація офіційно не підтверджена. Крім того, силовики говорять, що цей факт з розбійним нападом не пов'язаний.

Нацполіція повідомила, що подія сталася в Червонозаводському районі дев'ятого березня. О восьмій вечора лікар поставив машину на стоянку і йшов додому. Прямо біля будинку на нього напали четверо чоловіків. Ударили по голові і затягли в машину. Там його побили і завдали ножові поранення.

Грабіжники вимагали, що чоловік віддав їм ключі від квартири. Під тортурами він зробив це. Також вони відібрали у нього мобільний телефон. Тоді двоє зловмисників залишилися під будинком із заручником, а ще двоє пішли грабувати квартиру. Як розповіла журналістам мешканка будинку Галина Коваль, зловмисників бачила вахтерка. Вони пройшли повз неї з тортом і квітами. Вона хотіла їх затримати, але вони сіли в ліфт і поїхали. У квартирі на той момент перебували дочка і дружина потерпілого, які, до слова, теж є працівниками медустанови. Жінок зловмисники зв'язали і побили. З квартири вони забрали коштовності і гроші.

Сума збитку поки не розголошується, як і характер травм, які отримали постраждалі.

Співробітники поліції говорять, що цей напад було дуже добре сплановано. Як зазначив керівник відділу слідчого управління Микола Молчан, зловмисники володіли інформацією. Вони знали, коли повертається додому потерпілий, де він живе, хто з ним живе. З собою вони прихопили маски. Зараз поліцейські шукають зловмисників. За розбійний наліт вони можуть потрапити в колонію на п'ятнадцять років. Відкрито кримінальне провадження (сто вісімдесят сьома стаття Кримінального кодексу України).

Вибір редактора