У харківському аеропорту в іноземця знайшли анаболіки

У харківському аеропорту знайшли анаболіки - www.noi.md У харківському аеропорту знайшли анаболіки - www.noi.md

У харківському аеропорту співробітниками Держприкордонслужби було затримано громадянина Швеції. Він намагався переправити в іншу країну препарати анаболічної дії.

За інформацією відомства, шостого березня під час оформлення рейсу, що летів з міста Харків до міста Стамбул, правоохоронці звернули увагу, що один з пасажирів, громадянин Швеції, помітно нервував. Тоді вони вирішили перевірити його особисті речі. Серед речей були знайдені поліетиленові пакети, в яких знаходилися анаболічні препарати. Всього там було дев'ять найменувань, уточнюють прикордонники.

Товар, вартість якого оцінили в сорок тисяч гривень, прикордонники вилучили та передали в фіскальну службу.

Також стало відомо про затримання ще однієї партії контрабанди в Харківській області. Співробітники Харківського прикордонного загону отримали інформацію, що в поїзді, що прямував з Москви в місто Кривий Ріг, будуть перевозитися заборонені предмети. До огляду поїзда залучили представників взаємодіючих відомств, відзначають в Держприкордонслужбі.

В ході перевірки в купе провідника були знайдені авіа підшипники, заховані в паперовому пакеті. Як повідомляють прикордонники, дані предмети використовуються у військовій області, тому це товари подвійного використання і перевозити їх через кордон заборонено. Товар вилучено. Зараз проводиться експертиза.

Нагадаємо, тиждень тому харківські прикордонники затримали контрабанду запчастин до автомобілів та парфумів. Ці товари прикордонниками були знайдені в очеретах на напрямку с. Нескучне - с. Середа. Всього було вилучено дві з половинною тисячі флаконів парфумів відомого бренду. Товари оцінили в двісті шістдесят тисяч гривень. Особи, причетні до контрабанди, поки ще не встановлені.

Вибір редактора