У Харкові розроблено заходи до 26 квітня

У Харкові розроблено заходи до 26 квітня - www.vest-news.ru У Харкові розроблено заходи до 26 квітня - www.vest-news.ru

Робоча нарада, на якій говорили про майбутні заходи, присвячених трагічній даті в історії України - тридцятиліття масштабної аварії на атомній електростанції в Чорнобилі, пройшла в Харкові, в обласній адміністрації. Інформація про підсумки наради опублікована на сайті ХОДА.

Відзначається, що в формуванні плану активну участь брали громадські організації учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, а також співробітники декількох департаментів адміністрації, діяльність яких, так чи інакше, пов'язана з проблемами ліквідаторів та їхніх сімей.

Затверджено підсумковий варіант плану. В області і в місті в квітні будуть проведені збори, круглі столи, мітинги пам'яті. Передбачається трансляція документальних фільмів на телебаченні, заплановані радіопередачі. Під час обговорення питання активісти-чорнобильці запропонували сформувати в навчальних закладах міста спеціальні пошукові загони. Учні шкіл змогли б збирати інформацію про тих харків'ян-ліквідаторів, які вже пішли з життя. Потім зібрані матеріали стануть основою книги про героїв-харків'ян.

Михайло Черняк, заступник голови обладміністрації, запевнив, що ця та інша ініціативи, які виходять від громадських організацій, будуть обов'язково підтримані владою. Зокрема, ініціативу зі збором інформації про людей, які брали участь в роботах на ЧАЕС, допоможуть реалізувати в департаменті освіти.

Крім того, Михайло Черняк наголосив, що в області не обмежаться заходами з підготовки до однієї лише дати тридцятиріччя до дня трагедії на ЧАЕС. 2016-ий рік був оголошений в Україні Роком Чорнобиля. І завдання полягає в тому, щоб максимально вирішити всі проблеми, які є в даний час у чорнобильців.

Вибір редактора