Поліцейським у Харкові допоможе «RICAS»

Поліцейським у Харкові допоможе «RICAS» - www.mediaport.ua Поліцейським у Харкові допоможе «RICAS» - www.mediaport.ua

Патрульна поліція швидкого реагування тепер працює і в Харківській області. Створена вісімдесят одна група. У кожній - по дві людини.

В наряд вони будуть відправлятися на дванадцять годин кожна, робота організована в чотири зміни. Діяти групи будуть цілодобово, без вихідних. У їх розпорядженні, крім автомобілів, планшетів, будуть коні та собаки.

На урочисті заходи з нагоди початку роботи нової поліцейської структури в Харків двадцять третього лютого приїхали гості: Арсеній Яценюк - прем'єр-міністр, Арсен Аваков - міністр МВС, Ян Томбінський - керівник представництва ЄС в Україні, Кястутис Ланчінскас, який очолює консультативну місію ЄС. Всі вони були присутні під час інструктажу поліцейських на головній площі Харкова - Свободи.

Потім в обласній адміністрації відбулася презентація системи «RICAS», яка дозволить поліцейським зовсім по новому організувати свою роботу і використовувати новітні методи і технології. Саме вона допоможе поліцейським відповідати назві - групи швидкого реагування. Відтепер патрульні зобов'язані прибувати на місця злочину на території області за двадцять хвилин, в межах міста і того швидше - за сім. Цього вони досягнуть, використовуючи нову систему, в розпорядженні якої - відеофіксація, карта з об'єктами і т. д.

Комплекс розроблений фахівцями Харкова і вже пройшов тестові випробування в обласному центрі та кількох інших містах області. Харківщина стала третім місцем, де працюють патрулі швидкого реагування (після Львівської та Київської областей).

Цікаво, що біля будівлі адміністрації місцева політсила «Свобода» організувала пікети проти Арсенія Яценюка. Однак, вони були нечисленними і агресією не відрізнялися.

Вибір редактора