У молоді Харкова - свій уряд

У молоді Харкова - свій уряд - kh-news.net У молоді Харкова - свій уряд - kh-news.net

У Харківській області ініціативна молодь вирішила створити власний уряд. Одинадцятого лютого 2016-го відбулися його перші установчі збори.

Патріотичні, енергійні, активні і креативні хлопці і дівчата з усіх районів Харківщини зібралися в обласному центрі і заявили про свої амбітні наміри.

Головними цілями молодіжного уряду, за задумом його організаторів, має стати ефективна робота по розробці рекомендацій щодо оптимізації політики держави за різними напрямками. Цікаво, що, перш, ніж заявити про створення нової громадської структури, молоді люди вже підготували свої перші пропозиції діючої законодавчої влади в Україні.

Костянтин Ратай, який обраний головою молодіжного уряду Харківщини, представив їх у своїй доповіді на зборах. Він сказав, що молодь агітує за те, щоб у місцевих органів влади було більше повноважень, що керівники областей і судді повинні не призначатися, а обиратися прямим голосуванням жителями. Крім того, уряд Харківщини має намір боротися за збільшення кількості молодих депутатів в усіх рівнях рад в Україні.

Цікаво, що ініціаторів проекту вирішили підтримати більше двадцяти п'яти представників облради, які заявили про це в своєму зверненні до делегатів установчого молодіжного зібрання. Звернувся до молодих активістів Харківщини і Криштоф Рафаль, депутат Гамбурзького парламенту. Він привітав ініціативу і згадав загиблого Геннадія Кушнарьова, народного депутата України, який був послідовним прихильником посилення прав місцевими радами.

Вибір редактора