Літак з Харкова до Варшави - реальність

Літак з Харкова до Варшави - www.sq.com.ua Літак з Харкова до Варшави - www.sq.com.ua

Польська авіаційна компанія LOT анонсувала відкриття нового прямого рейсу між Україною і Польщею. Гарна новина стосується, перш за все, жителів Харкова та прилеглих до нього міст.

Менш ніж через місяць, другого березня, звідси реально буде відправитися в різні міста Європи, а також Північної Америки, Азії. Авіалайнер по прямому маршруту доставить українців до Варшави, де любителі подорожувати скористаються послугами польського аеропорту і зможуть пересісти на потрібний їм літак.

Інформацію підтвердив і Володимир Васильченко, генеральний директор аеропорту міжнародного значення «Харків». За його словами, ділові переговори про співпрацю з польською авіакомпанією продовжувалися тривалий час. Результат досягнутий тільки через чотири з половиною роки. Проте, плани харків'ян здійснилися.

Уже відомо, що прямий рейс «Харків - Варшава» буде доступний пасажирам п'ять разів на тиждень. У понеділок, п'ятницю та неділю час відправки авіалайнера з Харківського аеропорту - чотирнадцять годин. Двічі, в середу і четвер, він відправлятиметься звідси ввечері, о вісімнадцятій годині. Час вечірнього рейсу вибрано так, щоб пасажирам з Харкова було зручно скористатися внутрішніми польськими авіаперельотами в Гданськ, Вроцлав, Краків, або пересісти на літак, що прямує в інші європейські країни, наприклад, в Париж чи Мілан, Лондон. Літак з Харкова до Варшави буде перебувати в польоті дві години. Приземлиться він в аеропорту імені Шопена. Пасажирам пропонуються три класи: стандартний економ, преміум економ і бізнес.

За традицією, компанія проводить для перших пасажирів акцію по знижці на квитки. Вона почнеться, за словами Адріана Кубіцького, керівника відділу зв'язку авіакомпанії, через два дні.

Вибір редактора