Смертельне ДТП за участю сміттєвоза і «Газелі»

Смертельне ДТП за участю сміттєвоза і «Газелі» - dozor.kharkov.ua Смертельне ДТП за участю сміттєвоза і «Газелі» - dozor.kharkov.ua

Сьогодні, близько о пів на четверту ранку, на проспекті Гагаріна, 352 сталося ДТП за участю сміттєвоза і «Газелі».

Внаслідок ДТП загорілася кабіна «Газелі», в якій знаходилося двоє чоловіків, водій і пасажир. Обидва загинули на місці. Рятувальники витягли з вантажівки обгорілі тіла загиблих.

У КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» виключають той факт, що біля сміттєвоза не стояли сигнальні загородження.

Директор КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» Фазіль Аббасов розповів подробиці даної події.

За версією комунального підприємства, зіткнення сталося через те, що на даній ділянці дороги сильний схил і погане освітлення, а автомобіль «Газель» був сильно завантажений, внаслідок чого водій не впорався з керуванням і врізався у сміттєвоз.

«Я сам був на місці події і хочу сказати, що водій, який керував автомобілем, виїхав опівночі з нашого парку на лінію. Він обслуговував Фрунзенський район і займався вивезенням бункерів заповненими відходами. Однак, близько о пів на третю, у нього заклинив задній міст в автомобілі і водій, який за ним слідував, зупинився і намагався надати йому допомогу в буксируванні на основну базу. Однак, він це зробити не зміг, так як обірвався трос », - пояснив директор КП «КВПВ».

За словами Аббасова, після цього обидва водії вирішили поїхати на базу, щоб взяти технічні засоби для евакуації припаркованого сміттєвоза.

«У частині технічного забезпечення, хочу зазначити, що у нас весь транспорт обладнаний засобами пожежогасіння та знаками аварійної зупинки», - додав директор підприємства.

Аббасов також зазначив, що на місці події були фахівці «КВПВ».

«З їх слів я можу сказати, що біля автомобіля, який припаркували там, був встановлений знак аварійної зупинки і інші сигналізуючі елементи, - пояснив директор КП. - Ми виключаємо той факт, що машина не була обладнана знаком аварійної зупинки».

За словами директора КП, на підприємстві після цього випадку проведуть інструктаж і роботу з колективом, а також додатково перевірять наявність всіх необхідних засобів в автомобілях.

Вибір редактора