У Харкові під варту взяли двох вбивць

У Харкові під варту взяли двох вбивць - telegraf.com.ua У Харкові під варту взяли двох вбивць - telegraf.com.ua

Фрунзенський райсуд Харкова обрав запобіжний захід - утримання під вартою - двом чоловікам, які вбили родича, а потім сховали тіло недалеко від будинку, в надії, що ніхто не буде його шукати.

За словами Руслана Скуратовича, керівника Фрунзенського відділення Харківської прокуратури №3, було оголошено підозру в умисному вбивстві, яке було скоєно за попередньою змовою двох осіб. Тіло чоловіка тридцяти п'яти років виявив дільничний двадцять сьомого січня. У той же день слідчі змогли встановити підозрюваних, ними виявилися брат жертви і спільний знайомий братів.

Як стало відомо, двадцятирічний хлопець зі своєю дружиною проживав у будинку, де також жив його старший зведений брат. Він був неодноразово судимим, зловживав наркотиками і алкоголем. У свідченнях молодший брат пояснив, що старший його постійно бив, знущався над родичами, намагався зґвалтувати його дружину, створюючи, в принципі, нестерпні для життя умови.

Так в грудні минулого рік, не витримуючи чергових знущань, молодший брат побив свого мучителя молотком. Він вирішив, що родич вже мертвий і пішов до товариша, двадцятитрирічного громадянина США, щоб попросити допомогти заховати де-небудь тіло. Коли вони повернулися в будинок, жертва була жива. Але це не зупинило розлюченого чоловіка, не надаючи допомоги братові, вони продовжили його бити. В результаті, вони все-таки вбили людину, потім упакували в поліетилен і закопали у дворі біля будинку.

Швидше за все, вони навіть не очікували, що хтось буде шукати рецидивіста-кримінальника або випадково наткнеться на тіло. Згідно з санкціями цієї статті, передбачається довічне позбавлення волі, - інформує прес-служба облпрокуратури. Вирішувати долю двох молодих людей буде тепер суд.

Вибір редактора