Харків

Харків здивував рекордами

Днями в міській раді Харкова відбулася презентація щойно виданого національного Реєстру українських рекордів. Чому книгу вирішили представити саме на Харківщині, розповіли в прес-службі мерії.

У Харкові розглядають можливість будівництва сонячних електростанцій

Влада Харківської області розглядає можливість будівництва на півдні регіону кількох сонячних електростанцій. Про такі плани адміністрації поінформував Олексій Білоцький, керівник управління ПЕК ХОДА, через прес-службу обладміністрації.

На Харківщині затримано групу прикордонників-хабарників

Служба безпеки разом з співробітниками військової прокуратури гарнізону сил АТО Харківської області та представниками внутрішньої прикордонної безпеки змогла ліквідувати корупційну діяльність 5 працівників Харківського прикордонного загону.

Під Харковом пройшли польові навчання

Під Харковом бійці загонів тероборони і їх командири вчилися допомагати пораненим і влучно стріляти. Там, за інформацією регіонального центру Міноборони, пройшли польові навчання.

У Харкові напали на сім'ю відомого медика

Бандити напали на сім'ю відомого в місті Харкові шістдесятидворічного лікаря Олега Песоцького. Він завідує центром малоінвазивної хірургії.

В Харкові знайшли викрадену дівчинку

У Харкові співробітники поліції знайшли викрадену шестирічну дівчинку. За інформацією Нацполіції Харківської області, із заявою про зникнення доньки в правоохоронні органи звернулася сорокарічна місцева жителька.

У Харкові рятують дітей Донбасу

Нещодавно в Харкові прооперували маленького жителя Артемівська. Андрію не пощастило з мамою. Семимісячного хлопчика забрали з дому, коли її зовсім не було поруч. Вона в той час розважалася, пила і танцювала.

У Харкові розроблено заходи до 26 квітня

Робоча нарада, на якій говорили про майбутні заходи, присвячених трагічній даті в історії України - тридцятиліття масштабної аварії на атомній електростанції в Чорнобилі, пройшла в Харкові, в обласній адміністрації. Інформація про підсумки наради опублікована на сайті ХОДА.

АТОшникам допомагають центри зайнятості

Центри зайнятості Харківської області за час проведення АТО змогли працевлаштувати вже двісті двадцять військовослужбовців, які повернулися додому з фронту. Про це повідомила відомча прес-служба.

Вибір редактора