Вчені: вода допомагає в схудненні

Вчені: вода допомагає в схудненні - stroiniashka.ru Вчені: вода допомагає в схудненні - stroiniashka.ru

Достатня кількість води, що випивається, разом з правильним харчуванням дає можливість впоратися з надмірною вагою. Рідина потрібна в боротьбі з ожирінням, розповіли співробітники Іллінойського університету, що знаходиться в Урбані-Шампейн.

Група вчених спостерігала за двадцятьма тисячами американців, вивчаючи їх водний режим і раціон. «Ми вивчали вплив води на харчування. При цьому враховували етнічну приналежність випробовуваних, расу, освіту і рівень доходів. Особливу увагу приділяли показником Індексу маси тіла », - розповідають вчені.

Коли людина п'є достатньо води, в крові знижується концентрація цукру і солі. Ще зменшується обсяг холестерину і споживаних жирів. Для такого ефекту варто випивати чотири склянки води в день.

Про решту джерелах рідини теж не варто забувати. Відзначимо, що вода далеко не завжди корисна. Ранок треба починати зі склянки води, щоб очистити кишечник і шлунок після сну. У процесі прийому їжі варто пити не дуже багато води, так як надлишок рідини надмірно розбавляє кишковий і шлунковий сік, що ускладнює процес травлення. Також не рекомендують вчені пити багато перед і під час тренувань.

Вибір редактора