МОЗ чекає навесні другу хвилю смертельного грипу

МОЗ чекає навесні другу хвилю смертельного грипу - telegraf.com.ua МОЗ чекає навесні другу хвилю смертельного грипу - telegraf.com.ua

У МОЗ кажуть про другу хвилю грипу, яка прийде в Україну навесні. Жертвами спалаху хвороби з початку цього року стали 155 чоловік.

Чиновники запевняють, що хвиля захворюваності пішла на спад, але попереджають, що навесні ситуація може повторитися.

В Одеській області, де найбільше відбулося смертельних випадків, скасовується карантин у школах. З 1 лютого прийнято рішення про відновлення навчального процесу. У школах проводитиметься посилена санітарна обробка і провітрювання приміщення. Педагоги будуть вести додаткову роз'яснювальну роботу з батьками учнів для запобігання відвідування школи дітей, у яких спостерігаються ознаки захворюваності.

У той же час Міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі попереджає, що скоро прийде друга хвиля захворюваності грипу.

Головний санітарний лікар країни Святослав Протас розповів на брифінгу, що в Україні від важких наслідків грипу або несвоєчасного звернення до лікарів гинуть 10 осіб. До лікарів з ознаками грипу приходять близько 80 000 чоловік.

Вибір редактора