Здоров'я

Зірки рекламують шкідливу їжу

Американські вчені з'ясували, що майже вся їжа, яку рекламують зірки, є шкідливою для здоров'я. Результати свого дослідження медики опублікували в журналі Pediatrics.

Ожиріння вражає все більше людей

Ожиріння в сучасному світі переростає в проблему глобального масштабу. Захворюваність на ожиріння в цивілізованому суспільстві різко зростає, при цьому прогнози невтішні. Згідно з останніми дослідженнями, через 10 років ожирінням страждатиме 20% населення нашої планети. 

Соцмережі і депресія: чи є взаємозв'язок?

Соцмережі захопили наше суспільство настільки, що багато людей вже не мислять собі день без того, щоб не перегорнути з ранку стрічку новин в Facebook або в «Вконтакте» і не «запостити» нові фотографії з чергової прогулянки. Однак так чи все безневинно насправді?

Дослідження вчених. Стан сперматозоїдів впливає на зачаття

Зачаття дитини може виявитися складнішим, ніж очікують чоловіки. Навіть якщо ви ведете здоровий спосіб життя, цього може виявитися недостатньо, враховуючи, як багато негативних чинників оточує нас у зовнішньому середовищі.

Європейські школярі стали менше курити і випивати

Поширеність куріння серед дітей шкільного віку значно знизилася. Такий висновок міститься в новому дослідженні Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), повідомили інформагентства.

Вчені: вода допомагає в схудненні

Достатня кількість води, що випивається, разом з правильним харчуванням дає можливість впоратися з надмірною вагою. Рідина потрібна в боротьбі з ожирінням, розповіли співробітники Іллінойського університету, що знаходиться в Урбані-Шампейн.

Найнебезпечніші віруси, від яких кров у жилах холоне

Віруси оточують нас всюди. Цим неклітинним формам життя для існування і розмноження необхідний повноцінний організм. Багато вірусів використовують для цього нас. І частина з них робить це, не зважаючи ні на що.

Вчені з США навчилися продовжувати життя на третину

Американські вчені заявили про можливість продовжити життя живого організму на третину, а також значно знизити ймовірність ракових захворювань, очистивши організм від "застарілих клітин", нездатних до поділу.

Вірус допоможе в боротьбі з раком

Американські дослідники виявили, що дія частинок оболонки вірусу мозаїки коров'ячого гороху може направити імунну систему на «правильний» шлях у боротьбі зі злоякісними пухлинами.

Вибір редактора