Чоловік з Тауреда: доказ паралельного Всесвіту або містифікація?

Чоловік з Тауреда Чоловік з Тауреда

Загадка Тауреда або «Чоловік без країни» - містичний випадок, який стався в японському аеропорту. Багато людей вірять в правдивість цієї історії. Головна таємниця: що таке Тауред.

Ні сьогодні, ні в 50-ті роки на карті світу не існувало такої країни. Зникнення цієї людини день по тому поклало кінець історії. Крім того, з ним зникли його документи - паспорт і авторські права, тому загадка залишилася невирішеною.

Приїзд загадкового незнайомця

Стояв спекотний липневий день 1954 року. У токійський міжнародний аеропорт Ханеда прибув мандрівник з європейською зовнішністю. Його рідною мовою була французька, він також говорив по-японськи і на інших мовах. Нічого екстраординарного ...

Далі очевидці цієї історії розходяться в показаннях. За однією версією, ця людина подала паспорт для штампа, і офіцер японської митниці помітив щось дивне. Паспорт не виглядав підробленим, але країна, де його видали, не існувала на карті світу. Працівник митниці відвів мандрівника для з'ясування обставин. За іншою версією, чоловік згадав, що він з країни Тауред. Коли митниця не повірила, він показав їм паспорт.

Географічне положення Тауреда

Мандрівник наполягав, що Тауред реальний. За його словами, Тауред розташований між Францією та Іспанією і існує вже 1000 років.

Коли йому подали карту, він вказав на місце, де знаходилася Андорра. Він здивувався, чому його країна на карті значиться як Андорра. Японські митники доводили, що Тауреду не існує, а мандрівник стояв на своєму.

Зникнення

Митниця вирішила затримати людину. Вони запідозрили, що він злочинець. Вони зайнялися розслідуванням інциденту, а його відвезли в сусідній готель переночувати. Щоб підозрілий турист не втік, біля  його номера поставили двох охоронців. На наступний ранок офіцери митниці зайшли в його номер і виявили, що він безслідно зник. Неясно, як він втік. Крім того, всі його особисті документи, які могли підтвердити достовірність історії, теж загадково зникли.

Подорож у часі або просторі чи містифікація?

Деякі дослідники припускають, що наш всесвіт подібний на міхур в морі бульбашок і іноді він може мати зв'язок з іншими вселеними. У той же час, кожна людина також пов'язана зі своїм двійником в паралельному світі. 

Одне з поширених пояснень - чоловік з Тауреда випадково прийшов з паралельного виміру. Відповідно до цієї теорії, існує паралельна Земля, схожа на нашу. Але там Андорра називається Тауред.

За іншою гіпотезою, це був мандрівник з майбутнього, але ця теорія здається менш правдоподібною.

Нарешті, можливо, що це просто кимось вигадана міська легенда.

Вибір редактора