Робот з Японії вийшов в фінал літературного конкурсу

Робот з Японії - body.cv.ua Робот з Японії - body.cv.ua

Вчені з японського Університету майбутнього створили штучний інтелект, який зміг дістатися до фіналу престижного літературного конкурсу, повідомляють провідні інформаційні агентства.

Творці робота-письменника зізналися, що участь людини в написанні літературного твору було зведено до мінімуму. Люди лише задали основну лінію сюжету і гендерну приналежність героїв, все інше зробив штучний інтелект, спираючись на закладені в нього правила використовуваної мови.

Таким чином, роман "День, коли комп'ютер напише роман" був представлений серед інших робіт на премії Nikkei Hoshi Shinichi. Відомо, що з 1450 літературних творів 11 було написано роботами, проте члени журі не знали, які саме.

За словами одного з них, вищезгадана робота штучного інтелекту написана досить добре, їй лише бракує більш детального промальовування головних персонажів. Можна сказати, що участь в літературному конкурсі поряд з людьми штучного інтелекту є своєрідним проривом в світі науки. Зараз багато вчених вважають головною проблемою неможливість вивести роботу штучного інтелекту за задані людиною рамки.

Однак творці робота-письменника впевнені, що своїм винаходом вони зробили великий крок у цьому напрямку і незабаром штучний інтелект зможе проявляти творчі прориви.

Вибір редактора