Колишній президент Facebook запропонував сервіс для перегляду кінопрем'єр в дома

Сервіс для перегляду кінопрем'єр в дома - www.wbspecialevents.com Сервіс для перегляду кінопрем'єр в дома - www.wbspecialevents.com

Колишній президент соціальної мережі Facebook Шон Паркер напередодні презентував ідею свого унікального проекту, який може зробити кінопрокат зручнішим для кожного глядача.

Зокрема, Паркер пропонує створити сервіс під назвою Screening Room, який дозволить кіноглядачам дивитися новинки кіно, не виходячи зі своєї кімнати.

Передбачається, що за кожен сеанс глядач повинен буде заплатити близько $ 50, що на даний момент становить потрійну вартість квитка для дорослого. Однак на цьому витрати не закінчаться: "домашні" кіносеанси можуть здійснюватися, за задумом Шона Паркера, тільки за допомогою спеціальної приставки, яку можна буде придбати за $ 150.

Варто відзначити, що розробник не забуває і про вигоду прокатників. Наприклад, в своєму сервісі Паркер передбачив можливість перегляду одного і того ж фільму лише раз в 48 годин. Також очікується, що з кожного сеансу прокатники будуть отримувати $ 20, а представники Screening Room наміру залишати собі $5 в якості комісії.

На даному етапі розробники ведуть активні переговори з найбільшими кіностудіями, адже тільки за їх згодою на співпрацю у Screening Room з'явиться шанс на втілення в життя.

Вибір редактора