У Швеції відкрився перший в світі магазин без продавців

Перший в світі магазин без продавців - psm7.com Перший в світі магазин без продавців - psm7.com

У сучасному світі все частіше звучать слова про те, що машини замінять людей на робочих місцях. Тепер з'явився доказ, що магазини цілком можуть обходитися без продавців.

Так, в шведському місті Вікен почав роботу перший магазин без касирів і охоронців. У тестовому режимі з роботою людей вже кілька місяців чудово справляється смартфон.

Прогрес в світі відбувається завдяки айтішникам. Такий магазин придумав відкрити IT-фахівець Роберт Еліасон. Він створив мобільний додаток, яке замінює співробітників в міні-супермаркеті. Магазин працює цілодобово. Щоб потрапити всередину, потрібно авторизуватися в мобільному додатку. Наступний крок - вибрати продукти, сканувати їх штрих-коди за допомогою мобільника.

В кінці місяця покупці отримають рахунок, який потрібно оплатити з банківської картки. Безпека і захист від злодюжок забезпечують шість камер відеоспостереження. За два місяці роботи з магазином не було ніяких проблем. При цьому ціни в IT-магазині нижчі, ніж в інших, так як його власник заощаджує на найманні працівників.

Вибір редактора