Безпілотний автомобіль Google вперше став винуватцем аварії в Каліфорнії

Безпілотний автомобіль Google - avtoblog.org.ua Безпілотний автомобіль Google - avtoblog.org.ua

Безпілотний автомобіль Google врізався в автобус в Каліфорнії. Вперше безпілотника визнано винуватцем ДТП. Як пишуть інформагентства, автомобіль Google став винуватцем дорожньо-транспортної пригоди, врізавшись в автобус в місті Маунтін-В'ю, штат Каліфорнія.

Google виступив із заявою в понеділок, що несе «певну відповідальність» за даний інцидент і вже вніс зміни в програмне забезпечення після аварії, щоб уникнути подібних випадків у майбутньому. У доповіді говориться, що аварія сталася в Маунтін-В'ю ще 14 лютого, коли самокерований автомобіль Lexus RX450h намагався об'їхати кілька мішків з піском на автотрасі. Google стверджує, що безпілотник рухався зі швидкістю менше 2 миль в годину, в той час як автобус рухався зі швидкістю приблизно 15 миль на годину.

У корпорації пояснили, що самокерований автомобіль порахував, що муніципальний автобус міг би притормозити або дозволити Google (Lexus RX450h) продовжити рух в потоці. Але цього не сталося і зіткнення не вдалося уникнути. В результаті ДТП виявився пошкоджений лівий борт автобуса, переднє колесо і передній датчик з боку водія. Жертв і постраждалих в результаті аварії вдалося уникнути.

Вибір редактора