Перший літаючий автомобіль з'явиться в 2018 році

Перший літаючий автомобіль - www.techradar.com Перший літаючий автомобіль - www.techradar.com

Американська компанія "Террафугіа" (Terrafugia) оголосила, що зробить перший в світі літаючий автомобіль TF-X, який буде готовий до масових випробувань в 2018 році.

Прототип TF-X має висунуті крила з двома роздільними електродвигунами потужністю 300 кінських сил, зазначила компанія в заяві. За даними "Террафугіа", ці двигуни дозволять автомобілю переходити з вертикального в горизонтальне положення. TF-X може досягати швидкості 322 км / год. Єдине, що повинен зробити водій, коли увійде в кабіну, запустити свій комп'ютер управління і вказати адресу перед зльотом.

Фірма пояснила, що її мета полягає в створенні автомобіля, що доставляє "від дверей до дверей", і щоб транспортний засіб міг бути припаркований в гаражі, як звичайна машина. Керівники проекту відзначили, що прототип TF-X проходить випробування в аеродинамічному тунелі Массачусетського технологічного інституту. Випробування дозволяють перевірити всі аспекти експерименту від сил опору до найменших деталей руху і зльоту.

"Террафугіа" буде продовжувати працювати над вдосконаленням автомобіля, який надійде в продаж через 8 років, повідомили офіційні джерела компаніі.

Вибір редактора