Samsung почала польові випробування "прозорих" вантажівок в Аргентині

The Safety Truck - www.cnbc.com The Safety Truck - www.cnbc.com

Корейський виробник Samsung повідомив, що вантажівки, які займаються постачанням фірмової техніки в Аргентині, будуть оснащені особливою системою безпеки для водіїв на дорозі під назвою The Safety Truck.

 

Стартували польові випробування цих фур, вони вирушили колесити по дорогах загального користування. Система The Safety Truck - це зв'язка камер і дисплеїв. Камери кріпляться в районі передніх фар вантажівки, а дисплеї - на задні дверцята фури. Зображення з камер в режимі реального часу транслюється на дисплеї, завдяки чому водії, які їдуть за вантажівкою, можуть бачити ситуацію на дорозі так, як якщо б вантажівка була прозорою або її зовсім не було.

Нововведення дозволить водіям здійснювати безпечний обгін. Зазвичай обігнати фуру досить складно, особливо на вузьких (односмугових) дорогах, через що збираються цілі ланцюжки авто за вантажівкою. Вантажівки їдуть повільніше легкового транспорту, створюють небезпечні ситуації через складність обгону.

На експериментальних вантажівках використані дисплеї Samsung OH46D з діагоналлю 46 дюймів. Вони мають роздільну здатність 1920 × 1080 пікселів і кути огляду до 178 градусів. Дисплеї OH46D оснащені покриттям, яке захищає їх від пилу і вологи. Вони можуть експлуатуватися при температурах від мінус 30 до плюс 50 градусів Цельсія. Випробування вантажівок Safety Truck триватимуть рік, після цього вони можуть бути виведені на світовий ринок. Концепція The Safety Truck вперше була представлена ​​в 2015 році.

Вибір редактора