Наука

Підвищення вулканічної активності: положення зірок або глобальне потепління?

Вчені помітили, що останнім часом вулкани в усьому світі активізувалися. За останні 10 днів близько 40 вулканів проявили підвищену активність. Також була помічена підвищена сейсмічна активність.

Професор з Гарварда оскаржив відкриття школярем загубленого міста майя

Викладач Гарвардського університету Олександр Токовінін поставив під сумнів відкриття канадським школярем загубленого міста майя. На думку вченого, перш ніж висвітлювати подібні відкриття, необхідно отримати повноцінний науковий коментар.

Вчені назвали головні загрози людству

Вчені з Оксфордського університету представили доповідь, в якій розповіли про катастрофи, які загрожують людству. Серед катастрофічних загроз дослідники назвали падіння астероїдів, виверження вулканів, поширення вірусів та інші.

Чи відмовиться людство від нафти і газу

У найближчі 10 років людство може відмовитися від традиційних джерел енергії та перейти на екологічні. Так вважає професор з британського університету Сассекса Бенджамін Совакул.

Роботи завойовують світ

В одній зі шкіл в японській префектурі Фукусіма в якості учня зарахували робота-гуманоїда. Це перший в історії людства випадок, коли робот навчатимуться разом зі звичайними дітьми.

Вибір редактора