Компанію Microsoft зацікавив бізнес Yahoo

Microsoft зацікавив бізнес Yahoo - qz.com Microsoft зацікавив бізнес Yahoo - qz.com

Компанію Microsoft зацікавив бізнес Yahoo. Інвесторам, які хочуть придбати відому інтернет-компанію Yahoo, керівництво Microsoft Corp. пропонує профінансувати операцію, щоб покупець став в результаті надійним його партнером.

Стало відомо, що Microsoft вже найближчим часом може надати дуже солідну фінансову підтримку тим інвесторам, які побажають викупити активи Yahoo!. За інформацією провідних зарубіжних мас-медіа, можливість придбання даної інтернет-компанії з'явилася, коли акціонери корпорації в лютому поточного року прийняли рішення виставити на продаж цілий ряд сервісів.

Вперше, як стало відомо, чутки про те, що компанія може бути продана, з'явилися ще в кінці минулого року. Акціонери вкрай негативно висловилися тоді з приводу результатів діяльності гендиректора Марісси Майєр, з роботою якої члени ради директорів безпосередньо зв'язали спад в загальних прибутках Yahoo!.

Уже в лютому 2016-го співвласники одноголосно схвалили рішення про торгівлю правами на новинний агрегатор Yahoo News, пошуковий сервіс Yahoo, а також на популярний поштовий сервіс Yahoo Mail.

Вибір редактора