Глава МВФ хоче створити нову, більш безпечну валютну систему

Глава МВФ - minfin.com.ua Глава МВФ - minfin.com.ua

Глава МВФ хоче створити нову, більш безпечну валютну систему. Крістін Лагард вважає, що діюча зараз система не в повному обсязі захищає інтереси країн, що розвиваються.

Функціонуюча на сьогоднішній день фінансова система, як вважає директор-розпорядник МВФ, на недостатньому рівні захищає інтереси країн, що активно розвиваються, а тому вона гостро потребує реформи. Крістін Лагард заявила про це в ході економічного форуму China Development Forum 2016, який почав свою роботу в Пекіні.

«Якщо розглядати питання доступності ліквідності, то я хочу зазначити наступне: на одному краю даного спектра стоять країни, відмінно захищені всіма елементами нині діючої системи. Це переважно добре розвинені держави, - зазначила пані Лагард. - На іншому ж краю знаходяться позасистемні країни, що розвиваються, а також країни, ринки яких формуються ».

«Саме тому ми і вважаємо, що нам потрібна, ймовірно, велика, проте в той же час якась більш всеосяжна система, яка могла б включити в себе абсолютно всі можливі ризики», - підсумувала директор-розпорядник МВФ.

Вибір редактора