Всесвітній економічний форум відкривається в Давосі

Економічний форум відкривається в Давосі - www.interfax.ru Економічний форум відкривається в Давосі - www.interfax.ru

У Давосі (Швейцарія) сьогодні відкривається Всесвітній економічний форум, він пройде вже 46-й раз. Як повідомляють інформагентства, з 20 по 23 січня знаменитий гірськолижний курорт прийме близько 2,5 тис. делегатів з 140 країн.

Головними темами в 2016 році будуть - четверта промислова революція, що означає поєднання класичної промисловості з цифровими технологіями, шляхи вирішення нагальних гуманітарних проблем, у тому числі надання допомоги біженцям і причини масового потоку мігрантів.

Також обговорюватиметься глобальна безпека, зміна клімату, ціни на енергоресурси і "нова нормальність" (настання епохи низьких темпів економічного зростання). За головну тему форуму - четверту промислову революцію - відповідатимуть топ-менеджери IT-гігантів: Facebook, Alibaba Group, Airbnb, Baidu.com, Cisco, Dell, Hewlett Packard, Google. Культурну повістку Давосу представляють актор Леонардо Ді Капріо (напередодні він отримав в Давосі премію Crystal Award за зусилля по боротьбі зі зміною клімату), музиканти Боно і Пітер Гебріел, актор і режисер Кевін Спейсі.

Щорічна зустріч Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ) в Давосі має статус однієї з головних подій міжнародної політики та економіки. Представники політичної, економічної та наукової еліт обговорять найбільш гострі світові проблеми, питання зміцнення стабільності і миру, перспективи економічного розвитку. Під час давоських зустрічей проводиться більше 200 окремих пленарних засідань, семінарів і круглих столів.

Всесвітній економічний форум - швейцарська неурядова організація, що об'єднує близько тисячі компаній і організацій з різних країн світу і щорічно проводить зустрічі, на яких провідні керівники бізнесу, політики, громадські діячі обговорюють гострі світові проблеми.

Вибір редактора