Економіка

МВФ погодився продовжити підтримку України

У МВФ заявили про те, що підтримають Україну на шляху її реформ. Про це розповіла голова Нацбанку України Гонтарева, яка перебуває з робочим візитом у Вашингтоні.

Близький Схід повинен перейти на електронну платіжну систему для посилення економічного росту

Близький Схід і Північна Африка відстають від Європи і Азії в сфері електронних платежів, зазначає свіжий звіт консалтингової фірми Booz Allen Hamilton. Регіону варто збільшити обсяг електронних платежів для економічного росту. Наприклад, в ОАЕ в цифровому вигляді за рік проведено лише 9% роздрібних платежів, а в Великобританії і Швеції - 42 і 75% відповідно.

Компанію Microsoft зацікавив бізнес Yahoo

Компанію Microsoft зацікавив бізнес Yahoo. Інвесторам, які хочуть придбати відому інтернет-компанію Yahoo, керівництво Microsoft Corp. пропонує профінансувати операцію, щоб покупець став в результаті надійним його партнером.

Вихід Великобританії з ЄС обійдеться Сполученому Королівству в 145 мільярдів доларів

Вихід Великобританії з Євросоюзу може стати «серйозним шоком» для її економіки, пишуть інформагентства з посиланням на дослідження, проведене бізнес-групою CBI (Конфедерація британської промисловості).

«Північний потік-2»: кому завадить новий газопровід?

Глави восьми країн ЄС підписали лист, направлений голові Єврокомісії Жан-Клоду Юнкеру. У листі країни висловили незгоду з проектом «Північний потік-2», пояснивши це невідповідністю проекту європейській стратегії енергетичного розвитку.

Експерт: США повинні більше заощаджувати і менше витрачати, Китай - навпаки

Головна проблема світової економіки - ослаблення глобального попиту. Про це заявив в інтерв'ю "Женьмінь Жибао" старший науковий співробітник Єльського університету і колишній голова Morgan Stanley в Азії Стівен Роуч.

Нацбанк різко зміцнив гривню

Сьогодні курс гривні дуже сильно виріс. Національний Банк України вирішив істотно зміцнити національну валюту.

ОПЕК знизила видобуток нафти

Держави - члени ОПЕК (Організація країн - експортерів нафти) знизили видобуток нафти в лютому на 280 тис. барелів на добу, свідчать дані трейдингових компаній, повідомляє Reuters.

Спад української економіки склав 10%

Фахівці з Міністерства економіки опублікували дані про стан української економіки за минулий рік. За їхніми розрахунками, ВВП України знизився на 10%, якщо порівнювати показник валового внутрішнього продукту з 2014 роком.

Вибір редактора