Поліцейські собаки Дніпропетровщини допомогли розкрити 2 вбивства

Собаки Дніпропетровщини допомогли розкрити 2 вбивства - region.unn.ua Собаки Дніпропетровщини допомогли розкрити 2 вбивства - region.unn.ua

Про це повідомляє відділ комунікації ГУНП в Дніпропетровській області.

8 лютого в Карнаухівці в будинку виявили тіло 82-річної пенсіонерки. З будинку зникли мобільний телефон, гроші та побутова техніка. На місці злочину побували молодший інспектор-кінолог Владислав Михайлов разом зі службовою собакою Пако. Вівчарка, взявши слід, повела через двір і городи, провела по вулиці і довела до будинку, де згодом був виявлений і затриманий підозрюваний у вбивстві пенсіонерки.

Також 17 лютого на березі річки Кільчень знайшли тіло молодої жінки. Молодший інспектор-кінолог кінологічного центру ГУНП Владислав Остапенко і німецька вівчарка Ірма пройшли по сліду і знайшли продуктовий магазин, потім собака зупинилася між двома будинками. Завдяки цьому згодом був виявлений підозрюваний у вбивстві.

Обом затриманим загрожує покарання за частиною 2 статті 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство), яка передбачає від 10 до 15 років позбавлення волі, або довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.

Вибір редактора