Дніпропетровська влада створить новий сайт з функціями, які давно чекали городяни

Дніпропетровська влада створить новий сайт - linux-user.ru Дніпропетровська влада створить новий сайт - linux-user.ru

Робота волонтерів з Києва та Дніпропетровська над новим сайтом міськради вже почалася - новий портал буде складатися з двох частин.

У самій міськраді обіцяють представити громадськості новий портал вже цієї весни. До адміністративної частини сайту додасться так само іміджева, взяти участь у створенні якої запрошуються фотохудожники Дніпропетровська. Їхні роботи (з обов'язковим зазначенням авторів і гіперпосиланнями на їх сайти і сторінки) стануть частиною дизайну.

Розробників цікавлять насамперед красиві та унікальні фотографії пейзажів і жителів міста. Свої роботи фотохудожники можуть відправляти за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. вже зараз.

Що ж стосується адміністративної частини, то тут розробники обіцяють масу необхідної і корисної інформації при максимально простому і зрозумілому дизайні. Наприклад, тут можна буде знайти необхідні законодавчі та нормативні документи, інформацію про тарифи, аукціонах і бюджет міста. Крім того на новому порталі обіцяють зробити зручний розділ, присвячений транспорту Дніпропетровська, в якому будь-хто зможе прокласти потрібний йому маршрут і дізнатися як простіше і швидше дістатися до потрібної адреси. Новинкою порталу стане електронна карта МАФів.

Вибір редактора