У Польщі відкрився новий портал для пошуку роботи

У Польщі відкрився новий портал для пошуку роботи - facebook.com У Польщі відкрився новий портал для пошуку роботи - facebook.com

Пошук роботи за кордоном - нелегка справа завдяки одній важливій причині. Важко «на відстані» перевірити чи місце, до якого ми їдемо, є дійсно тим місцем, про яке ми думаємо. Тобто, йдеться, в основному, про умови роботи, час її тривання і розмір заробітної плати.

Важко повірити на слово, що все чудово організовано, підготовлено і в те, що обіцяне нам є дійсно правдою. Є різноманітні пропозиції роботи та агентства. Однак, більшість з них багато говорять, а потім виявляється, що на місці ситуація виглядає зовсім по-іншому ніж «на слово».

- Новий портал в Польщі www.pracadlaukrainy.pl є джерелом інформації про ситуацію в Польщі, про переваги роботи, а також містить багато пересторог і цінної інформації на тему пошуку роботи. У одному з останніх відео (TV Ukraine), доповідач говорить про те, що робити у випадку, якщо роботодавець не хоче нас працевлаштувати легально і після виконання роботи не платить грошей.

Як інформує портал, до такої ситуації дійшло в одному з варшавських кебаб-барів. Дівчина не одержала від власника з арабської країни 17,500 гривень. Вона зробила звукозапис його обіцянки виплатити гроші. Після інтервенції порталу, власник образив Уляну Воробець, що веде портал, і назвав її курвою. Погрожував. Портал вирішив повідомити про цей факт Інспекцію праці.

- Маємо інформацію від інших дівчат, що ця людина використовує безкоштовну робочу силу, тому не було іншого виходу як повідомити Інспекцію, тим більш він залякував цю дівчину – розповідає Уляна Воробець.

На жаль, такі ситуації - не рідкість, тому варто підготуватися на такий випадок. До цієї пори, жоден портал не піднімав даної тематики. Варто виїжджати до Польщі у повній мірі поінформованим. Щоб можна було отримати більше достовірної інформації введено в дію інформаційну лінію для осіб, які хочуть працювати в Польщі. Йдеться про безкоштовне створення свого професійного профілю та рекламування своїх вмінь. Створити профіль просто і це займає декілька хвилин. До нього отримують доступ польські роботодавці, які шукають людей на роботу.

А потреби величезні з огляду на те, що багато поляків емігрувало до інших країн. Перед виїздом варто перевіряти інформацію, що стосується умов роботи безпосередньо в роботодавця чи підчас телефонної розмови, через Skype або за посередництвом електронної пошти. Не варто їхати в Польщу без жодної інформації, слід бути обережним.

Вибір редактора