Блоги (6)

Як вибрати еротичну нижню білизну

Кожна жінка намагається бути для свого чоловіка чарівною. Щоб зробити своє сексуальне життя насиченим і різноманітним, потрібно підібрати правильно еротичну нижню білизну. У цій статті ми поговоримо про те, як правильно це зробити. Зовнішній відблиск еротичної білизни повинен приносити задоволення не тільки жінці, але і чоловікові, з яким потрібно буде його знімати.

У Польщі відкрився новий портал для пошуку роботи

Пошук роботи за кордоном - нелегка справа завдяки одній важливій причині. Важко «на відстані» перевірити чи місце, до якого ми їдемо, є дійсно тим місцем, про яке ми думаємо. Тобто, йдеться, в основному, про умови роботи, час її тривання і розмір заробітної плати.

Як знайти роботу в Німеччині через Інтернет

Для того, щоб сьогодні знайти роботу, вже не обов'язково вставати в чергу на біржі праці, вивчати вакансії в газетах і оголошення на зупинках і біля під'їздів.

Ірина Калкіна. Як знайти роботу за кордоном

Конкуренція на ринку праці в західній Європі, а саме в основних країнах, які цікавлять українців, дуже висока. Крім місцевих претендентів, там прагнуть знайти роботу багато жителів периферійних країн Євросоюзу.

Ради чи Громади?

На цьому тижні за моїм позовом Окружний адміністративний суд Києва скасував вибори до районних рад столиці, які мали б відбутися вже у березні цього року. Нагадаю, що райради були розпущені ще в 2010 році.

Юрій Луценко. Якщо вірити в гірший сценарій, то який тоді сенс вірити в демократію?

Тези виступу на круглому столі "Зміни до Конституції і Мінські угоди" в Інституті Горшеніна

1.Де народилася теза змін до Конституції? У мене особисто вона народилася ще в ув'язненні, де я зрозумів, що змінювати треба не лише персоналії, а й систему.

Вибір редактора